PostWysłany: Czw 18:17, 20 Mar 2008    Temat postu:

PostWysłany: Czw 18:23, 20 Mar 2008    Temat postu:

PostWysłany: Sob 22:59, 22 Mar 2008    Temat postu:

dziś Wisłą zremisowała;/ kupon mi zrąbali;/

oxelot

Posty: 4

PostWysłany: Nie 19:00, 20 Kwi 2008    Temat postu: 175 derby Krakowa - akcja po akcji

WISŁA KRAKÓW 2:1 CRACOVIA CRACÓW

90+3 min. - koniec meczu, Wisła wygrywa 175. derby Krakowa!!!

90+3 min. - Cabaj za polem karnym faulował szarżującego Zieńczuka i został ukarany czerwoną kartką, w bramce "Pasów" pojawił się Kulig
90+2 min. - Kłus doskonale zagrał do Pawlusińskiego w pole karne, ale ten uderzył zbyt mocno, to chyba koniec marzeń Cracovii
90 min. - sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry
89 min. - wrzutka "na aferę" w pole karne Wisły, Pawełek nie ma problemów ze skuteczną interwencją
88 min. - Matusiak podaje nie w tempo do Boguskiego
87 min. - ostatnie sekundy meczu, nic nie wskazuje na to, żeby "Pasy" mogły jeszcze zagrozić bramce Pawełka
86 min. - Cleber tym razem przekroczył przepisy i sfaulował Nowaka
85 min. - Cleber z dużym spokojem powstrzymeje szarżującego Witkowskiego, goście atakują zbyt małą ilością zawodników
84 min. - schodzi Paweł Brożek, wchodzi Cantoro
83 min. - Sobolewski "pomaga" sobie ręką przy przyjęciu piłki
82 min. - bolesne zderzenie głowami pomiędzy Pawłem Brożkeim, a Polczakiem
81 min. - schodzi Dudzic, wchodzi Majoros
80 min. - schodzi Moskała , wchodzi Witkowski
79 min. - Paweł Brożek z ostrego kąta nie potrafi pokonać Cabaja, piłka przechodzi daleko od bramki
78 min. - schodzi Łobodziński, wchodzi Matusiak
77 min. - Wisła wykorzystuje pzrewagę techniczną i długo utrzymuje się przy piłce z dala od bramki Pawełka
76 min. - rozpoczał się ostatni kwadrans gry, Cracovia ma tylko 15 minut, by doprowadzić do remisu
75 min. - tym razem Dudzic zostaje ukarany
74 min. - Jirsak o krok od zdobycia bramki, Czech jednak minimalnie przestrzelił z 16 metrów
73 min. - Jirsak ukarany za nieprzepisowane zagranie na Nowaku
72 min. - Boguski do samego końca naciska Kłusa i wywalcza aut na wysokości pola karnego gości
71 min. - anemiczny strzał Dudzica z 24 metrów, piłka ledwo dotoczyła się do bramki Pawełka...
70 min. - schodzi Baran, wchodzi Kostrubała
69 min. - gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie, goście nie kwapią sie do ataków
67 min. - schodzi Dudka, wchodzi Jirsak
66 min. - Sobolewski idzie na przebój i pada w polu karnym rywala, sędzia nie daje się nabrac na teatralne gesty pomocnika Wisły
65 min. - trener Majewski udziela rad swoim podopiecznym przy linii bocznej
64 min. - bramka bardzo podobna do tej pierwszej: Łobodziński zacentrował do Pawła Brożka, ten ubiegł Cabaja i głową skierował piłkę do siatki
63 min. - na trybunach pojawiają się lekkie oznaki zniecierpliwienia
62 min. - Łobodziński w swoim stylu zagrywa z prawej strony, tym razem temu podaniu zabrakło mocy
61 min. - Boguski bez piłki fauluje Urbańskiego, sędzia jest wyrozumiały dla zawodnika Wisły i nie pokazuje mu kartki
60 min. - korner dla gospodarzy; Boguski ostro podaje w pole karne, tam Paweł Brożek nie potrafi opanować piłki
59 min. - Baszczyński bezradnie rozkłada ręce - nie ma do gogo podać, Wisła w tym momencie nie istnieje na boisku
58 min. - Kłus poturbowany przez Dudkę, przerwa w grze
57 min. - kolejna składna akcja "Pasów", goście po zdobytej bramce nabrali wiatru w żagle
56 min. - Cabaj uprzedza Głowackiego dalekim wyjściem z bramki
55 min. - na trybunach: nic się nie stało!
54 min. - Kulig uderza głową z ośmiu metrów, Pawełek zaskoczony, piłka wpada do siatki, 1:1
54 min. - sędzia upomina słownie Clebera, jeszce jeden tak groźny atak Brazylijczyka i będzie żółta kartka
53 min. - miękka wrzutka do Moskały pada łupem Mariusza Pawełka

52 min. - Cleber wygrywa biegowy pojedynek z Kłusem, dobra szybkość Brazylijczyka
51 min. - Sobolewski po raz drugi przed szansą w tym meczu i po raz drugi zawodnik Wisły uderza zbyt mocno z dystansu
50 min. - Brożek ładnie odgrywa przed pole karne do Zieńczuka, piłka po strzale pomocnika Wisły mija bramkę Cabaja o 1,5 metra
49 min. - Łobodziński kapitalnie wślizgiem powstrzymuje szybką kontrę Cracovii
48 min. - Kulig uderza mało precyzyjnie po centrze Pawlusińskiego
47 min. - obok linii bocznej intensywnie rozgrzewa sie Radosław Matusiak, reprezentant Polski najprawdopodopbniej za kilka minut wejdzie na boisko
46 min. - rozpoczyna się druga część meczu
45+1 min. - koniec pierwszej części meczu, do przerwy Wisła wygrywa 1:0 i to "Biała Gwiazda" jest bliższa wygrania 175. derbów Krakowa
45 min. - sędzia Gilewski dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu pierwszej połowy
44 min. - Brożek świetnie ograł dwóch rywali i w ostatnim momencie zbyt mocno podał do Łobodzińskiego na wolne pole
43 min. - kartka dla Barana za ostry faul na Sobolewskim
42 min. - potężne uderzenie Pawlusińskiego z dystansu trafia w gąszcz nóg w polu karnym Wisły
41 min. - techniczne uderzenie Pawła Brozka, piłka zbyt słabo podkręcona, od bramki Cabaj
40 min. - kolejne podanie do Pawła Brożka przejęte, grze nowych mistrzów Polski brakuje dokładności
39 min. - w ostatnich minutach tempo gry siadło, po piłkarzach widać trudy pierwszych 30 minut spotkania
38 min. - Pawlusiński za mocno do Moskały, pomysł dobry, ale zabrakło dokładności
37 min. - Dudzic na spalonym, dobra gra obrońców Wisły w linii
36 min. - nieporozumienie na linii: Moskała - Dudzic i w efekcie łatwa strata
35 min. - Głowacki wygrywa powietrzny pojedynek z Dudzicem, szansa na kontrę dla gospodarzy
34 min. - mecz się zaostrza, tym razem na murawie zwija się z bólu Pawlusiński
33 min. - Boguski ukarany za utrudnianie wznowienia gry
32 min. - Sobolewski umiejętnie położył się po starciu z Kłusem, rzut wolny dla Wisły
31 min. - Baran walczy na całej szerokości boiska, tym razem na lewej flance powstrzymał Zieńczuka
30 min. - w grze Cracovii widac dużą nerwowość, Wisła po zdobytej bramce gra spokojnie, szanuje piłkę
29 min. - Nowak wrzuca z lewej strony, Moskała główkuje, ale takim uderzeniem nie można zaskoczyć Pawełka
28 min. - Nowak z pięciu metrów uderza ponad bramką Pawełka, po chwili gwizdek sędziego; okazało się, że pomocnik "Pasów" był na spalonym
27 min. - Paweł Brożek przedziera się w polu karnym gości, Baran nie odpuszcza i odzyskuje piłkę
26 min. - Kulig przecina krzyżowe podanie od Sobolewskiego do Zieńczuka
25 min. - Dudka ma kłopoty z rozegraniem piłki, w środku pola panuje duże zagęszczenie, trzeba grać z pierwszj piłki
24 min. - Baran chciał zaskoczyć Pawełka strzałem z 40 metrów, uderzenie bardzo niecelne
23 min. - Kłus ładnie rozciąga akcję na prawe skrzydło do Kuliga, ale centra gracza "Pasów" zbyt mocna, piłka w rękach Pawełka
22 min. - Moskała mija dwóch zawodników gospodarzy, ale sytuację dalekim wykopem wyjaśnia Cleber
21 min. - Radwański nie daje się minąć Zieńczukowi na lewej flance, aut dla Wisły
20 min. - Głowacki po profesorsku ogrywa Dudzica, jak do tej pory defensywa gospodarzy jest dzisiaj bezbłędna
19 min. - silne podanie do Pawła Brożka, napastnik Wisły nie potrafi opanować tej piłki
18 min. - Kłus ofiarnym wślizgiem przecina podanie do Boguskiego z głębi pola
17 min. - Głowacki taktycznym faulem powstrzymał kontrę "Pasów"
16 min. - na trybunach głośne: jeszcze jeden! Jeszcze jeden!
15 min. - Łobodziński ładnie przedarł się na prawej stronie i świetnie zacentrował wprost na głowę Pawła Brożka, Cabaj bez szans
15 min. - wysokie krycie piłkarzy Cracovii, gospodarze mają problem z rozegraniem futbolówki
14 min. - Baszczyński poturbowany przez Kłusa przy linii bocznej, chwila przerwy w grze
13 min. - Dudzic bez zastanowienia uderza; strzał tyleż mocny, co niecelny
12 min. - Urbański w ostatniej chwili blokuje Pawła Brożka w polu karnym Cracovii
11 min. - piłka po sytuacyjnym strzale Clebera wychodzi poza boisko, od bramki grę wznowi Cabaj
10 min. - od kilku minut na bosiku zaznacza się dominacja podopiecznych M. Skorzy, Cracovia głęboko cofnięta
9 min. - Zieńczuk strzela z pierwszej piłki zza linii pola karnego, kolejne uderzenie, które ląduje w trybunach
8 min. - atak pozycyjny Wisły, piłka krąży w okolicach linii środkowej, ale za mało ruchu w formacji ofensywnej "Białej Gwiazdy"
7 min. - kolejny ostry faul Sobolewskiego, zawodnik Wisły pracuje na żółtą kartkę
6 min. - pierwsze minuty mogą się podobać, gra szybka, dużo dynamicznych akcji
5 min. - Baszczyński naciska Pawlusińskiego i ten wybija piłkę na aut
4 min. - rzut wolny dla Cracovii, centra Nowaka trafia wprost w mur złożony z piłkarzy Wisły
3 min. - pierwsza okazja: Sobolewski uderza z 25 metrów - piłka przechodzi dwa metry nad bramką Cabaja
2 min. - Nowak faulowany przez Sobolewskiego, od początku widać dużą agresję w poczynaniach piłkarzy
1 min. - sędzia Gilewski rozpoczyna 175. derby Krakowa, zaczynają piłkarze Wisły